כנסים

כנס עובדים מוצלח עם חברת הראל תיירות ונופש

כנס עובדי חברה - הראל תיירות

כנס עובדי חברה – הראל תיירות

כנסי עובדים הם אירועים משמעותיים לכל ארגון, המאפשרים חיזוק הקשר בין החברה לעובדיה, העצמת התרבות הארגונית והוקרת תודה על המאמצים והמסירות. חברת הראל תיירות ונופש, המתמחה בתכנון חופשות ופעילויות תיירותיות ברמה גבוהה, מציעה שירותי ארגון והפקה מקצועיים לכנסי עובדים. בעזרת ניסיון רב שנים, צוות מיומן ותשומת לב לפרטים הקטנים, החברה יכולה להבטיח חוויה בלתי נשכחת לכל המשתתפים. להלן טיפים חשובים לארגון כנס עובדים מוצלח באמצעות חברת הראל תיירות ונופש.

ייעוץ ראשוני וקביעת מטרות

השלב הראשון הוא פגישת היכרות מקיפה עם נציג החברה, שבמהלכה יוצגו הצרכים, הציפיות והמטרות המרכזיות של הארגון מכנס העובדים המתוכנן. נציגי הראל ישאלו שאלות כגון: מהי התכלית המרכזית של הכנס? מהו מספר המשתתפים הצפוי? מהם גבולות התקציב? האם יש דרישות או העדפות מיוחדות? לאחר איסוף המידע, יוכל הצוות המנוסה להתאים את התכנון לצרכים הספציפיים.

בחירת המיקום המושלם

אחד הגורמים המכריעים לכנס מוצלח הוא בחירת המיקום המתאים – מלון או מרכז כנסים יוקרתי בעל תשתיות מצוינות לפעילויות והרצאות. הראל תיירות תציע מגוון אפשרויות באזורים שונים בארץ או אף ביעדים בינלאומיים מפתים. הבחירה תיעשה בהתאם לתקציב, למספר המשתתפים, לעונת השנה ולהעדפות הלקוח.

תכנון תכנית הכנס והפעילויות

אחת המשימות המרכזיות היא עיצוב תכנית הכנס המפורטת והעשירה. צוות מקצועי יגבש תכנית כוללת עם סדנאות והרצאות מקצועיות, פעילויות גיבוש ובילוי, אירועי תרבות, ארוחות חגיגיות ואירועי גאלה מיוחדים. מומחי התוכן יוודאו שילוב מוצלח של פעילויות עבודה, למידה, התפתחות אישית, כיף ובידור.

הפקה לוגיסטית מקצועית

לאחר גיבוש התכנית הכוללת, צוותי ההפקה של החברה יטפלו בכל הפרטים הלוגיסטיים: הזמנת כרטיסי טיסה, שריון חדרי מלון, שכירת אולמות והשגת ציוד הקרנה ותצוגה, איתור ספקים וקבלני משנה מקומיים, גיוס עובדים לשירות לאורך הכנס ועוד. היסודיות והניסיון המקצועי של הצוות יבטיחו יישום חלק.

שיווק ופרסום יעיל

על מנת להבטיח הגעה מרבית של העובדים לכנס, חברת הראל תיירות תפעל לשיווק ופרסום הכנס במגוון דרכים יעילות. זאת באמצעות הפצת חומרי פרסום נאים, הזמנות אישיות, פרסום ברשתות החברתיות, וקמפיינים ממוקדים על מנת ליצור ציפיות והיענות מקסימלית מצד המשתתפים הפוטנציאליים.

ניהול אירוע מקצועי ללא דופי

במהלך הכנס עצמו, עשרות עובדים מטעם חברת הראל יפעלו 24/7 כדי להבטיח שכל דבר עובד כשורה. אנשי צוות אחראים על קבלת הפנים, השירות השוטף במקום, לוגיסטיקה, טכנולוגיה, כיבוד ועוד. הצוות המקצועי הוא המפתח להפקה חלקה ושירות ברמה גבוהה.

הפקת לקחים ומשוב

בתום הכנס תיערך פגישת סיכום עם הלקוח. סמדר דובדבני, מנהלת הראל תיירות, תאסוף משוב מפורט על כל היבטי הכנס מהמשתתפים ומקבלי ההחלטות בארגון. זאת על מנת להפיק תובנות חשובות לגבי הצלחות ואתגרים שיושמו לטובת שיפור כנסים עתידיים.

חברת הראל תיירות ונופש, הפועלת משנת 2004, צברה ניסיון עשיר בהפקת כנסי עובדים מוצלחים. בזכות התכנון הקפדני, השימת דגש על כל פרט ומתן שירות אדיב ומסור, הכנסים שהיא מפיקה הופכים לחוויה בלתי נשכחת עבור כל המשתתפים. שילוב מוצלח של עבודה, פעילויות גיבוש וכיף מאפשר לטפח מוטיבציה, גאוות יחידה ומחויבות בקרב עובדי החברה.

 

 

לפרטים נוספים צרו קשר עם הראל תיירות

שלח/י הודעה :   harel-tayarut.co.il

טלפון :   03-9580265  סמדר דובדבני